У Києві за добу виявили 310 хворих на коронавірус, серед них - 20 медиків
КИЇВ. 13 вересня. УНН. У 310 мешканців столиці виявили минулої доби захворювання на коронавірус. Серед них - 20 медиків. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі, передає УНН.
---

