Троє футболістів покинули склад "Маріуполя"
КИЇВ. 1 серпня. УНН. Троє гравців ФК "Маріуполь" покинули стан приазовського клубу через те, що контракти спортсменів підійшли до завершення. Про це інформує прес-служба клубу, передає УНН.
---
`
КИЇВ. 1 серпня. УНН. Троє гравців ФК "Маріуполь" покинули стан приазовського клубу через те, що контракти спортсменів підійшли до завершення. Про це інформує прес-служба клубу, передає УНН.