Забитый мусором российский Прогресс разрушился в атмосфере и затонул в океане

На орбите продолжают работу астронавты Крис Кэссиди, Даг Хёрли и Боб Бенкен (все из NASA), а также Анатолий Иванишин и Иван Вагнер (оба РФ)
Подробнее
  • 0

COVID-19. Суточная заболеваемость в мире на рекордном уровне – динамика пандемии

В мире зафиксировали более 12 млн заболевших за все время пандемии коронавируса. Больше всего больных COVID-19 выявили в США, Бразилии, Индии и России
Подробнее
  • 0

Російські окупанти вчора гатили по силах ООС і будинках мирних жителів, один військовий загинув

Заходи із відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації здійснювалися в умовах, коли частина армійських резервів зі складу Об’єднаних сил залучена до ліквідації пожежі у Луганській області.
Подробнее
  • 0

Навчання дітей на дистанції: що робити батькам і чи є альтернатива вайбер- і ТБ-урокам

Сім’ї отримали переважно негативний досвід такого формату, з’явилися міфи, виникли непорозуміння щодо дистанційного навчання.
Подробнее
  • 0

Анімація від Pixar, казкова Русалка в Парижі та зухвалий Дедпул: на що піти в кіно з 9 липня

З 2 липня в Україні дозволили роботу кінотеатрів, закритих для відвідування через карантин більше 4 місяців. І якщо перший прокатний тиждень пройшов під знаком «ретроспективи» – кіноманам, які скучили за кіно на «великому екрані», показували перевірені часом хіти, а також фільми, випущені в прокат перед самим початком карантину – з 9 липня в український кінопрокат виходить одразу кілька новинок. УНІАН розбирався, на які фільми можна піти в кіно з сьогоднішнього дня.
Подробнее
  • 0