М'яка сила Зеленського: як за рік змінилося сприйняття України на пострадянському просторі

Зростання інтересу до подій, що відбуваються всередині нашої країни, могло би посприяти посиленню "м’якої сили" України у низці пострадянських країн.
Подробнее
  • 0

Міністерство освіти і науки Шкарлета: спадок від попередньої команди та перспективи. Інтерв'ю з ексзаступником МОН Єгором Стадним

Заступник міністра освіти та науки Єгор Стадний написав заяву про звільнення, тільки-но Сергія Шкарлета призначили очільником МОН.
Подробнее
  • 0

Загублені мільярди. Хто і скільки втрачає, а хто – отримує від податкових пільг

Обсяг коштів, які щороку втрачає держбюджет від надання податкових пільг, співставний з обсягом підтримки МВФ. Ці кошти можна було б витратити на соціальні потреби, але вони йдуть власникам великих підприємств.
Подробнее
  • 0

Радянська розвідниця: Через багато карантинів я пройшла у своєму житті, але ніколи ще не бачила, щоб це торкнулось усього світу

Самотня пенсіонерка приїхала до Києва на екскурсію, де в неї відразу по приїзду на вокзалі вкрали речі, гроші, телефон та документи.
Подробнее
  • 0

Голосування для інфікованих: чим завершилися парламентські вибори у Хорватії

Пандемія допомогла хорватському прем'єру Андрею Пленковичу успішно відвернути увагу від внутрішніх проблем і зосередитися на протидії коронавірусу.
Подробнее
  • 0

Політтехнолог Ігор Гринів: Де ти побачив в очах Путіна мир, президенте України?

Як Гринів радив Порошенку піти з політики, чому Петро Олексійович цього не зробив, що стало найбільшим провалом Зеленського і чому Гринів не вірить в розкол України читайте в його інтерв'ю УП.
Подробнее
  • 0

Лічильники на карантині. Як коронавірус вплинув на споживання електроенергії

Пік споживання електрики зазвичай припадає на ранок та вечір. Пандемія коронавірусу чи не вперше в історії змусила мільйони людей в різних країнах цілодобово залишатися вдома та змінювати свої звички.
Подробнее
  • 0

Засновник проєкту Аудіоказки українською: Криза хороша тим, що люди ладні працювати наперед

Втративши через COVID-19 єдиного інвестора, Вакулко не сумує і вважає, що від карантину його проєкт тільки виграв, бо в усіх акторів команди відмінились зйомки і вони мали змогу присвятити більше часу начитуванню казок.
Подробнее
  • 0