Микитась заявив, що у матері пухлина і проситься на домашній арешт – ЦПК

Суддя Вищого антикорупційного суду Тимур Хамзін відмовив ексдепутату, колишньому президенту компанії "Укрбуд" Максиму Микитасю у зміні запобіжного заходу із тримання під вартою із 100 млн грн застави на домашній арешт.
Подробнее
  • 0

Децентралізація: між правдою та вигаданими загрозами

Україна сьогодні стоїть перед історичним моментом – відійти від спадщини радянської імперії і отримати нову європейську систему адміністративно-територіального устрою.
Подробнее
  • 0

ЄСПЛ відмовився знімати імунітет з ексдепутата Логвінського і звинуватив НАБУ у порушеннях

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) виніс безпрецедентне рішення, яким відмовив Україні у знятті імунітету з Георгія Логвінського, чоловіка судді ЄСПЛ Ганни Юдківської.
Подробнее
  • 0

Новини 8 липня: слідство у справі Порошенка, пожежа на Луганщині

Слідство у справі Порошенка завершене: прокуратура вже не хоче для нього жодних обмежень, внаслідок пожеж на Луганщині загинули 5 осіб — актуальні новини 8 липня.
Подробнее
  • 0

Венедіктова заявила, що Порошенко затягує процес, хоча доказів достатньо

Генпрокурор Ірина Венедіктова зазначає, що у справі п’ятого президента та лідера "Європейської солідарності" Петра Порошенка зібрано достатньо доказів для повідомлення про підозру, однак КПК дозволяє затягувати справу.
Подробнее
  • 0

НАБУ продовжить розслідування "справи Логвінського", але буде обмежене рішенням ЄСПЛ

В Національному антикорупційному бюро України отримали рішення Європейського суду з прав людини, яким той відмовив у знятті імунітету з ексдепутата Георгія Логвінського, але наполягають, що розслідування буде продовжене.
Подробнее
  • 0

Свідок розмови Зеленського з Трампом звільняється через "залякування" та "помсту"

Підполковник армії США та експерт з питань України в Раді нацбезпеки Александр Віндман, який виступив свідком у розслідуванні імпічменту глави США Дональда Трампа, йде у відставку через "передбачуване знущання, залякування і помсту" з боку президента.
Подробнее
  • 0